MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 7797564
nr 779 7564
Skrivbyrå
0 1800, bemålad, längd: 92, djup: 53, höjd: 92
Kondition: slitage/skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 24 september 2012
kl 17:36:01
1.500 kr
1.100 kr
1.400 kr